Imprisonment
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Imprisonment

Uvěznění. Nestává se to moc často a dá se to považovat za vzácnost. Být uvězněn v těle zvířete. Teoreticky o tomhle toto fórum pojednává, ať se vám to líbí nebo ne.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Genetika - Mám ten správný gen?

Goto down 
AutorZpráva
Dante Mitzou
Admin
Dante Mitzou


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 16. 04. 17

Genetika - Mám ten správný gen? Empty
PříspěvekPředmět: Genetika - Mám ten správný gen?   Genetika - Mám ten správný gen? EmptySun Apr 16, 2017 4:00 pm

Kříženec
Narodil se jako každý normální člověk na této planetě. Vše bylo v pořádku. Alespoň navenek to tak vypadalo, avšak hormony působící v době dospívání něco změnili. Rozházeli genetickou informaci. Člověk, který předtím žil normální život se díky tomu většinou musel odstěhovat z města. Žijí převážně na vesnicích, ale mladší generace se svého vysněného městského života nehodlá vzdát. Nemůžete je však brát jako princeznu Fionu. Tak to s nimi není, i když k tomu mnozí z nich nemají daleko. Někteří mají to štěstí a jejich genetická informace se naruší lépe. Těm druhým nezbývá nic jiného, než zůstat kdesi v lesích. Přes den dojde k přelnutí genetické informace. Z lidí se stávají zvířata, obvykle velice rozmanitých druhů od malých myší po medvěda ledního. Není to nic moc, zvláště pak, máte-li se uživit. Či vést plnohodnotný manželský život. Když jste jednu část dne zvířetem a tu další jako obyčejný člověk… no řekněme si popravdě, kdo by od někoho takového raději s řevem neutekl?

Člověk
Mohli by, jste je docela rychle rozdělit na dvě skupiny. Jsou ti, co o existenci kříženců až moc dobře vědí. Vedou si brožurky, kam povětšinou zapisují své úlovky. Ty si pak vystavují ve svých sídlech… ano, slyšíte dobře. Práce takovéhoto lovce, je velice dobře placená, hlavně pokud jste byli úspěšní. Sami navzájem se nijak moc nemusí, i když se může stát, že lovec nechá křížence být. Je za to však dost vysoký postih. Daný jedinec si tedy honem rychle rozmyslí, jestli nechá Křížence na pokoji, nebo ho bude pronásledovat.
Pak jsou tu, obyčejní lidé, ke kterým se Kříženci docela mají. Většinou žijí u nich v domácnosti jako běžní mazlící, kteří za nocí mizí pryč z domu, aby mohli dostat k jídlu také něco jiného, než jen granule a konzervy. Pokud tento člověk žije s křížencem může si být jistý, že se k němu jen tak někdo nepřiblíží, jelikož jsou Kříženci velmi majetničtí a nesnáší, když na jejich „pána“ někdo sahá.

Zvěromág
V podstatě se zde jedná o člověka s velice výjimečnými schopnostmi. Umí naslouchat, což se jen tak u někoho nevyskytne a šance, že se zrovna vy stanete Zvěromágem jsou... 2:100. Někteří se přidali k lovcům a jsou opravdu velmi úspěšní, pak zde máme veterináře, podkováře a veškerá zaměření v lidské praxi na zvířata.
Právě jim umějí naslouchat. Slyší, co se jim zvířata snaží říct. Dokáží se do nich více méně vcítit a zvířata je na slovo poslouchají. Také mohou díky této schopnosti komunikovat s Kříženci, když jsou ve své zvířecí podobě. Někdy s nimi vedou hodinové rozhovory, dokud jim Kříženec nevypoví vše, co se mu za ten den stalo.
Návrat nahoru Goto down
http://imprisonment.forumotion.eu
 
Genetika - Mám ten správný gen?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Imprisonment :: Informace-
Přejdi na: